Grafické služby

Navrhnu i zajistím tisk letáků propagující událost, či firmu. Pracuji ve PhotoShopu a vektorovém programu Zoner Callisto. Upravím bez problému i fotografie.

Zvládnu:

Návrh a tisk letáků

Vyhotovím letáky pro události, či firmy. Snažím se, aby mé letáky vzbuzovaly pozornost, byly moderní a vzhledné. Letáky mohu i nechat vytisknou v profesionální kvalitě v tiskárně v libovolném nákladu.

Návrh loga společnosti

Navhrnu logo malé nebo středně velké firmě, které bude zapamatovatelné, vkusné a moderní. V logu by měly být prvky charakteristické pro obor podnikání, což samozřejmě dělám. Loga dodám v mnoha variantách, velikostech a formátech.

Reklamy a mediální grafika

Postarám se o digitální propagaci po grafické stránce. Vytvořím grafiku pro facebookovou stránku, YouTube kanál, či jiné sítě. Navrhnu propagační možnosti na Facebooku, rádiem, tiskem a jinými způsoby.

Fotodokumentace

Disponuji profesionální fototechnikou, díky které dokážu pořídit fotodokumentaci produktů, vašich prostor i pracovních postupů. Fotografie budou následně digitálně upraveny.

Flickr

Pozvánky, pohlednice ...

Připravím levně a kvalitně pěknou pozvánku na vaši událost. Zajistím originální vzhled a tisk pozvánek na prémiový tvrdý papír. Navrhnu pohlednice, jídelní lístky, vouchery a další tiskoviny v designu společnosti.

Výroba reklamních placek

Navrhnu reklamní placku pro vaší firmu, hnutí, sdružení, či pro jednotlivce. Mimo grafický návrh a usazení do šablony zajistím také velmi kvalitní výrobu v Praze. Placky lze vyrobit již od jednoho kusu, doporučuji však náklad alespoň 200 ks

Realizované práce

Google Drive

Jívová

Hraničné Petrovice, Domašov nad Bystřicí, Pohořany, Dolany, Bělkovice, Těšíkov, Moravský Beroun, Horní Loděnice, Domašov u Šternberka, Hrubá Voda, Hlubočky, Velká Bystřice, Šternberk, Lipina, Bohuňovice, Olomouc

© 2018 - Vojtěch Cina

„Proti hluposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá!“ Jan Werich