Tvorba webu

Vytvořím moderní webové stránky na míru pomocí HTML, CSS a JavaScriptu. Snažím se vždy, aby stránky vypadaly moderně, přehledně, čistě a funkčně. Vše se snažím udělat tak, aby byl spokojený zákazník, já a případný návštěvník webu.

Pokud budu realizovat váš web na WordPressu, získáte přehledný redakční systém ve kterém můžete pohodlně publikovat články bez zásahu webmastera. Systém je jednoduchý a naučím vás se v něm orientovat.

Web na míru

Pro jednoduché projekty, u kterých není třeba často měnit obsah vytvořím webovou prezentaci na míru. Na takovém webu může být JavaScriptová aplikace - například kalkulace ceny nebo kdo má dnes svátek.

Web na WordPressu

Pro weby, které se budou často aktualizovat uživatelem, nebo budou mít více stránek je vhodný WordPress. Správa takového webu je velmi jednoduchá. Tvořím především z prémiových šablon.

Realizované weby

pojdmi.cz - Web a logo rozvozové služby
vyzvadne.hys.cz - Webová aplikace a grafika
prirodnistavitel.cz - Firemní stránky a logo
gymst.hys.cz - Webové stránky třídy
uran.mzf.cz/letopocty - Webová aplikace

Jívová

Hraničné Petrovice, Domašov nad Bystřicí, Pohořany, Dolany, Bělkovice, Těšíkov, Moravský Beroun, Horní Loděnice, Domašov u Šternberka, Hrubá Voda, Hlubočky, Velká Bystřice, Šternberk, Lipina, Bohuňovice, Olomouc

© 2018 - Vojtěch Cina

„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde